Konsultacje dokumentów wdrożeniowych dla Zintegrowanego Programu Aktywizacji i Partycypacji Społecznej na terenie obszaru funkcjonalnego


Szanowni Państwo, w nawiązaniu do dotychczasowej pracy w ramach projektu "Razem Blisko Krakowa", której elementem było w szczególności opracowanie Zintegrowanego Programu Aktywizacji i Partycypacji Społecznej na terenie obszaru funkcjonalnego, zapraszamy do zapoznania się z projektami dokumentów wdrożeniowych, które stanowią uszczegółowienie niektórych zapisów Programu.


Są to:

 

1. Procedura informowania i konsultacji społecznych na terenie obszaru funkcjonalnego,

2. Zasady współpracy administracji z organizacjami pozarządowymi na terenie obszaru funkcjonalnego.

 

Uwagi prosimy zgłaszać w formie komentarzy lub „śledzenia zmian”.

 

Dokument z uwagami należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

.

 

Termin nadsyłania uwag upływa 30 czerwca 2015 r.

Ponadto, serdecznie zapraszamy, na spotkanie informacyjno-konsultacyjne, którego przedmiotem będą wspomniane dokumenty, które odbędzie się 30 czerwca w Karczmie Rohatyna (Cholerzyn 361, 32–060 Liszki) w godzinach 15:30-17:30.


Udział w spotkaniu należy potwierdzić do najbliższego piątku, tj. 26-ego czerwca do godziny 14:00 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DO POBRANIA:

EOG_procedura_22.06.docx

EOG_zasady_wspolpracy_22.06.docxProjekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.