Zapraszamy na konferencję podsumowujacą I etap projektu.

Zapraszamy na konferencję podsumowującą prace związane z opracowaniem Zintegrowanej Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego „Blisko Krakowa”, która odbędzie się w czwartek 18 grudnia 2014 roku o godz. 10:00 w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie, ul. Szkolna 4 (mapa).

Konferencja będzie podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy konwentów strategicznych oraz okazją do przedświątecznego spotkania parterów projektu.

Program konferencji.

 Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do dnia 17 grudnia 2014 r. mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 602-111-710.

 Projekt "Razem Blisko Krakowa – zintegrowany rozwój podkrakowskiego obszaru funkcjonalnego" jest realizowany przez Gminy: Czernichów, Liszki, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne oraz Powiat Krakowski, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Galicyjską Izbę Gospodarczą, Podkrakowską Izbę Gospodarczą i Lokalną Grupę Działania „Blisko Krakowa”. Wykonawcą zadania jest FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji

.Projekt dofinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.